در ادامه خدمات عمرانی هیأت های مذهبی در زلزله کرمانشاه

14 واحد مسکونی قرارگاه جهادی مرحوم آیت‌الله روحانی بسیج سازندگی بابل با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در منطقه قلعه شاهین و سرپل ذهاب کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.

خبرگزاری فارس مازندران؛ سرویس اقتصادی/ 14 واحد مسکونی قرارگاه جهادی مرحوم آیت‌الله روحانی بسیج سازندگی بابل  با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در منطقه قلعه شاهین و سرپل ذهاب کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.

حجت‌الاسلام حسن روحانی به عنوان یکی از متولیان اجرای این طرح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: در راستای مشارکت خیرخواهانه مردم و خیران بابل، از محل کمک‎‌های مردمی 14 واحد مسکونی قرارگاه جهادی مرحوم آیت‌الله روحانی بسیج سازندگی بابل در کرمانشاه احداث و به بهره‌برداری رسید.

 

وی افزود: در مراسم بهره‌برداری این واحدهای مسکونی که سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و استاندار کرمانشاه حضور داشتند از مشارکت و اقدامات خیرخواهانه مردم بابل قدردانی شد.

امام جمعه بابل افزود: برای احداث و بهره‌برداری این منازل بیش از 3 میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده است.

 

وی تصریح کرد: همچنین مدتی قبل  در راستای ورود مقام معظم رهبری به روستای کوئیک سرپل ذهاب و به منظور پیروی از منویات مقام معظم رهبری پنج باب منزل مسکونی برای زلزله‌زدگان این روستا با پیگیری‌های صورت گرفته احداث و تحویل شده است.

روحانی گفت: بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط یکی از صندوق‌های مالی و اعتباری برای ساخت این  منازل هزینه شده بود.

 

ارسال نظر