#خیریه های هیأتی

فعالیت های خیریه چالش مهربانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأتنا خیریه چالش مهربانی دلیجان این شهرستان در طول مدت یک سال و نیم از شروع کار، فعالیت‌های خدماتی و خیریه‌ای قابل توجهی ارائه داده است که اهم آن‌ها عبارتند از: تامین سبد کالا، هزینه لوازم التحریر و مدرسه، هزینه درمان، هزینه تامین جهیزیه، هزینه ترک اعتیاد، ودیعه مسکن توسط خیرین، تهیه پوشک و شیر خشک، تامین هزینه پوشاک عید و فرم مدارس، تامین هزینه تهیه کتاب و هزینه آموزشی، پرداخت هزینه اعزام به مشهد مقدس و جمکران.

photo_2018-10-04_02-23-23

این خیریه همچنین در زمینه توزیع نذورات، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برآورده کردن آرزوهای مهرجویان با طرح خلاقانه نامه‌ای به خدا، اهدای کیک تولد به کودکان مهرجو توسط خیرین، مشاوره و حمایت روانی از خانواده‌های مهرجو فعالیت داشته است.

photo_2018-10-04_02-30-04

در حال حاضر فعالیت‌های این خیریه به دانش‌آموزان نیازمند معطوف شده است و در تلاش است که لوازم التحریر و لباس فرم و کیف و کفش دانش‌آموزان مدرسه‌ای را تامین کند و تا قبل از شروع فصل سرما برای این دانش‌آموزان لباس گرم تهیه کند.

photo_2018-09-12_05-05-36

این خیریه بعد از وقوع زلزله کرمانشاه با مشارکت در جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی سهم بسزایی در ارسال کمک‌های مردمی این شهرستان به مناطق زلزله‌زده داشت.

Untitled-8

 

 

 

ارسال نظر